Remington IPL3500 – kompaktowy depilator laserowy

Jesteśmy w trakcie sezonu wakacyjnego. Klientki jeszcze co najmniej przez dwa miesiące będą myśleć o weekendowych wypadach i dłuższych urlopach nad morzem, jeziorem czy w górach. Wiele z nich chce czuć się komfortowo podczas wypoczynku na słonecznych plażach i zadbać o gładką skórę na lato. Stąd też rosnące zawsze w tym okresie zainteresowanie mobilnymi depilatorami laserowymi, jak Remington IPL3500.

Gładka skóra na stałe to cel wielu konsumentek. Kompaktowy depilator Remington Home Pulse Light (HPL) pozwala na pełną pielęgnację ciała w każdych warunkach. Dzięki zastosowanej technologii Advanced Trigerless urządzenie jest delikatne dla skóry i łatwe w użyciu. Wystarczy dotknąć ciała, by pojawił się impuls o mocy 3,5 dżula. Producent wyposażył depilator w pięć ustawień energii, tak by każda użytkowniczka mogła dopasować zabieg do swojego rodzaju skóry i zapewnić optymalną skuteczność przy jak najwyższym komforcie. Przeprowadzone przez Remingtona badania wskazują, że wykonując trzy sesje pielęgnacji przez sześć tygodni, można zredukować owłosienie nawet o 92 procent.Remington IPL3500

Home Pulse Light został zaprojektowany z myślą o podróżach. Jego niewielka i poręczna konstrukcja umożliwia łatwy transport nawet w niewielkich bagażach, a dodawany do zestawu futerał łatwe pakowanie i przechowywanie urządzenia.

Remington IPL3500 to depilator, który wiele konsumentek zechce zabrać ze sobą na urlop. Warto jednak mieć go w ofercie przez cały rok, bo to skuteczne, nowoczesne i wygodne w użyciu urządzenie, które bardzo dobrze sprawdzi się też jako prezent.

Kliknij i zamów Remington IPL3500 już dzisiaj!

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.