Rozwiązania serwerowe ASUS w ABC Data

Wybór odpowiednich rozwiązań serwerowych, dopasowanych do aktualnych potrzeb przedsiębiorstwa, nie jest rzeczą łatwą i ma kluczowe znaczenie dla całej infrastruktury organizacji. Dostępny w ABC Data szeroki wybór serwerów i stacji roboczych ASUS pozwala szybciej i łatwiej dobrać odpowiednie rozwiązania do określonych wymagań i oczekiwań firmy.

Słynący z produkcji wydajnych komponentów PC i notebooków ASUS oferuje liczne produkty serwerowe, wyróżniające się dużym zagęszczeniem, wysoką sprawnością energetyczną i licznymi możliwościami rozbudowy. Klienci ABC Data mogą wybierać spośród modeli typu tower i rack (1U, 2U, 4U), wyposażonych w jeden lub dwa procesory. Dostępne są zarówno modele na platformie Intel jak i AMD. Obok serwerów w sprzedaży znajdują się także stacje robocze, w tym np. duże maszyny o dwóch procesorach.

Elementem dostępnej w systemie Interlink oferty są również systemy niekompletne, z płytą główną, obudową, zasilaczami i wentylatorami, pozwalające Klientowi samodzielnie dobrać pozostałe komponenty. To praktyczne rozwiązanie dla Resellerów, którzy tym samym mogą oferować serwery o konkretnych, dopasowanych do potrzeb swoich Klientów parametrach.

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą platform serwerowych i stacji roboczych firmy ASUS, które dostępne są w systemie Interlink.

Kliknij i sprawdź szerokie portfolio rozwiązań serwerowych ASUS w ABC Data!

ABC-Data-ASUS-SVR

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.