Skaner w kieszeni – poręczne modele I.R.I.S.

Mobilne skanery mogły wydawać się jeszcze jakiś czas temu ciekawostką, ale obecnie pełnią już rolę obowiązkowego wyposażenia wielu biur i przydatnego akcesorium w podróżach służbowych. Szukając najlepszych modeli do zaoferowania klientom, warto zainteresować się produktami firmy I.R.I.S.

Przenośny skaner ma dzisiaj dziesiątki praktycznych zastosowań. Przydaje się do przenoszenia do cyfrowego świata interesujących artykułów, kopii dokumentów biznesowych, ale też chociażby szkiców projektowych czy wizytówek. Jego możliwości wykorzystać może dla zwiększenia swojej wygody szeroka grupa odbiorców, od przedstawicieli handlowych i dyrektorów, przez grafików i studentów, po inżynierów.

IRIS-mailing_2

Kluczowe w przypadku mobilnych skanerów są ich poręczność i wielofunkcyjność. Modele IRIScan wyróżniają się w obu tych aspektach. Dostępne w ABC Data Book 3 i Book 5 charakteryzują się niewielkimi rozmiarami, nie przekraczają 26 centymetrów długości i 4 cm szerokości, a więc bez kłopotów zmieszczą się nawet w lekkich bagażach podróżnych. Skanery bez kłopotu przenoszą papierowe materiały do cyfrowego świata w jakości od 300 do nawet 1200 dpi, wyświetlając efekt końcowy od razu do podejrzenia na ekranie LCD. Skanowanie czarnobiałej kartki A4 zajmuje im sekundę, a kolorowej maksymalnie cztery sekundy. Skany zapisywane są w pamięci wewnętrznej, z której można je przesłać do innych posiadanych urządzeń za pomocą portu USB 2.0 lub sieci bezprzewodowej. Urządzenia I.R.I.S. umożliwiają również przesyłanie plików do chmury oraz natychmiastową edycję i obróbkę za pomocą dołączonej aplikacji Readiris Pro. Dedykowany urządzeniu software pozwala zapisywać skany w formatach jpeg, word, excel, tworzyć z nich wygodne w użyciu e-booki lub łatwe do przeglądania pliki pdf. Unikalną cechą jest opcja transkrypcji zeskanowanych treści w pliki audio, które następnie można swobodnie odsłuchać w wolnej chwili, na przykład prowadząc samochód. Model Book 3 zasilany jest bateriami AAA, z kolei Book 5 wyposażono w akumulator zasilany przez USB, pozwalający zeskanować nawet do stu stron na jednym ładowaniu.

W portfolio ABC Data dostępny jest również skaner IRIScan Anywhere 5, wyposażony w baterię litowo-polimerową o pojemności 1200 mAh oraz ekran o rozmiarze 1,44 cala.

Skanery mobilne przyciągają uwagę, bo stanowią znakomity prezent dla studentów czy artystów. Doskonale sprawdzą się również jako akcesorium biurowe i towarzysz każdej podróży służbowej. Warto już dzisiaj wprowadzić je do swojej oferty i zaoferować klientom.

Kliknij i sprawdź ofertę skanerów I.R.I.S.!

 

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.