Smartfony Xiaomi wyróżnione w plebiscycie Tech Awards 2016!

W zorganizowanym przez Onet i Komputer Świat plebiscycie na najlepsze produkty IT/RTV/AGD pasjonaci nowych technologii zadecydowali, że w 2016 roku zwycięzcą w kategorii „Innowacje i startupy technologiczne” został Xiaomi Mi Mix. Z kolei jednym z trzech najlepszych smartfonów uznano Xiaomi Mi 5.

Na produkty w dziesięciu kategoriach oddano w sumie ponad 300 000 głosów. Nowoczesny, wyróżniający się 6,4 calowym ekranem czy technologią dźwięku opartą na ceramicznych materiałach piezoelektrycznych smartfon Xiaomi Mi Mix zdobył 19% spośród 24 085 głosów w kategorii „Innowacje i startupy technologiczne”, pokonując wielu uznanych konkurentów. W kategorii „Smartfony” w najlepszej trójce uplasował się z kolei Xiaomi Mi 5. Czytelnicy i internauci docenili tym samym jego unikalną konstrukcję, łączącą elegancki design, poręczny kształt i rewolucyjne rozwiązania technologiczne. Wiele tysięcy zebranych głosów jest potwierdzeniem rosnącego zainteresowania i zaufania do marki Xiaomi oraz szybko powiększającej się bazy zadowolonych użytkowników Mi 5.

W imieniu Xiaomi wyróżnienia podczas gali w Centrum Nauki Kopernik odebrał Dyrektor Projektu Xiaomi w ABC Data, Łukasz Łyżwa. Jako oficjalny dystrybutor serdecznie gratulujemy naszemu partnerowi!techawa techluk techluk2

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.