Stacjonarny PC w kompaktowych rozmiarach – ASUS PN40

Komputery stacjonarne doskonale wpisują się w potrzeby wielu organizacji i klientów indywidualnych, oferując liczne możliwości konfiguracji, wysoką wydajność i dużą dowolność w kwestii kształtowania potrzebnego użytkownikowi obszaru roboczego. Często jednak klienci rezygnują z nich ze względu na wymiary konstrukcji i problem niewielkiej mobilności. Oferowany w ABC Data model ASUS PN40 rozwiązuje te problemy – łączy wszystkie zalety typowe dla PC-tów z kompaktowymi rozmiarami.

Mini PC ASUS charakteryzuje się nowoczesnym designem – to niewielka, ważąca zaledwie 700 gramów konstrukcja o kształcie kostki i wymiarach 115x115x49mm. Na biurku zajmuje więc powierzchnię niewiele większą niż smartfon czy portfel. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zamontować ją za plecami monitora na stanowisku pracy, wykorzystując do tego standard mocowania VESA.

W środku producent umieścił nowoczesny dwurdzeniowy procesor Intel Celeron o taktowaniu 2.7 GHz z 4 MB cache, zintegrowaną kartę graficzną Intel UHD Graphics 600, 4GB pamięci DDR4 2400 MHz i dysk HDD o pojemności 32GB. Dostępna w sprzedaży wersja zawiera również kartę sieciową Intel DualBand 802.11ac, dbający o chłodzenie układu wiatrak, a także zainstalowany system operacyjny Windows 10 w wersji Pro. Taka konfiguracja pozwala z jednej strony na komfortowe wykonywanie rozmaitych zadań i pracę na nawet bardziej wymagających aplikacjach, w tym także oglądanie treści w 4K, a jednocześnie charakteryzuje się oszczędnością energii i małą głośnością pracy.

ASUS Mini PC

ASUS PN40 wyposażono w szereg opcji łączności, w tym wejścia HDMI 2.0, RJ-45, VGA, Mini DisplayPort, USB 2.0, USB 3.1 Gen 1 Type-C, a także audio jack i trzy USB 3.1 Gen 1. Komputer łatwo połączyć więc z urządzeniami peryferyjnymi, by stworzyć dopasowane do potrzeb stanowisko pracy. Atutem modelu jest też obsługa dwóch monitorów, niezbędna dla efektywnej pracy na niektórych stanowiskach.

Mini PC PN40 to idealne rozwiązanie dla organizacji, które chcą zachować szerokie możliwości kształtowania przestrzeni biurowej i dopasować stanowiska do potrzeb zatrudnionych osób. Sprawdzi się też idealnie w salach informatycznych placówek edukacyjnych, gdzie częstym problemem jest ograniczona liczba miejsca na sprzęt. Opisywany model pozwala na łatwą wymianą komponentów i aktualizację konfiguracji w komfortowy sposób. Nic nie stoi na przeszkodzie, by w razie potrzeb, na przykład, zainstalować lepiej przystające do aktualnych potrzeb dysk SSD M.2 oraz bardziej pojemny HDD i zwiększyć posiadane zasoby pamięci. Zachęcamy do odwiedzania systemu Interlink i sprawdzenia mini PC ASUS PN40.

Kliknij i zamów już dzisiaj!

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.