Stawiając na funkcjonalność – stacje dokujące Digitus

Każdego roku do klientów trafia kilkadziesiąt milionów stacji dokujących. Urządzenia te znajdują zastosowanie w firmach, w których dba się o efektywność pracowników i jednocześnie stara wyjść naprzeciw ich potrzebom. Wybierane przez organizacje są przede wszystkim stacje funkcjonalne, oferujące w niewielkich rozmiarach dużą liczbę portów, takie jak dostępne w ABC Data produkty marki Digitus.

Nasi Klienci mogą wybierać spośród kilku rodzajów stacji dokujących, przeznaczonych do różnego typu zadań i dedykowanych użytkownikom o konkretnych potrzebach. Wszystkie cechuje wysoka jakość wykonania. Producent zastosował wysokogatunkową obudowę aluminiową, która sprawia, że cała konstrukcja jest lekka i bardzo poręczna.

Osobom często udającym się w podróże biznesowe przyda się na co dzień podróżna stacja dokująca. Na portfolio składają się modele wyposażone w 6-, 8- lub 9-portów, dzięki którym użytkownik łatwo rozbuduje liczbę złączy w swoim notebooku m.in. o wejścia wideo obsługujące standard obrazu Ultra HD, wejścia USB 3.0 umożliwiające szybką transmisję danych i ładowanie urządzeń przenośnych, a także złącze Gigabit Ethernet czy czytnik kart Micro SD/SDHC/SDXC/MMC. Ważnym atutem podróżnych stacji dokujących Digitus jest chowany kabel przyłączeniowy, która ułatwia przewożenie sprzętu.

Stacje dokujące Digitus Ramka 1

Z myślą o biurach producent zaprojektował oferujące większą liczbę portów, 11 lub 12, stacje dokujące pozwalające błyskawicznie przemienić notebooka w system desktopowy. Szeroka gama złączy wideo (HDMI, MiniDP, VGA) ułatwia przesyłanie sygnału wideo nawet w rozdzielczości 4096x2160p, złącze USB typu C z funkcją Power Delivery pozwala na ładowanie laptopa, a złącze audio stereo podłączenie słuchawek lub mikrofonu. Nic nie stoi też na przeszkodzie, by użytkownik za pomocą funkcji Dual Monitor podłączył dwa monitory jednocześnie, zwiększając komfort pracy na używanych programach.

Zachęcamy do sprawdzenia szerokiej oferty stacji dokujących Digitus, które są dostępne w ABC Data. Te funkcjonalne i uniwersalne urządzenia są niezbędnym elementem wyposażenia coraz większej liczby organizacji działających w Polsce i na świecie.

Kliknij i sprawdź ofertę stacji dokujących Digitus!

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.