Stworzone z myślą o gamingu – pamięci RAM Patriot Viper Elite

Pamięci RAM firmy Patriot Memory nie bez przyczyny mają w nazwie słowo Elite. Modele Viper Elite zostały zaprojektowane z myślą o najlepszych komputerach, na których najnowsze gry działają w najwyższych ustawieniach graficznych i bez opóźnień.

Patriot Memory to doświadczony producent pamięci, który dostarcza na rynek najwyższej jakości komponenty już od prawie trzydziestu lat. Seria Viper Elite DDR4 potwierdza, że w kwestii tworzenia wydajnych i dobrze zaprojektowanych konstrukcji to jeden z czołowych dostawców na rynku. Dostępne w ofercie ABC Data pamięci, wykonane z wysokiej jakości modułów DIMM, dostępne są w wielu wariantach o pojemnościach:

– 8GB (2 x 4GB)

– 16GB (2 x 8GB)

– 32GB (2 x16 GB)

– 64GB (4 x 16GB)

Kliknij i sprawdź szeroką ofertę pamięci RAM Patriot Memory!

Klienci mogą wybierać spośród egzemplarzy o taktowaniu z ustawieniami bazowymi na poziomie od 2133MHz do 3600MHz oraz w trzech wersjach kolorystycznych – z czerwonymi, niebieskimi lub szarymi wstawkami. Opóźnienia wynoszą już od 14 CL. Producent zastosował w serii Viper Elite nowoczesną osłonę termiczną, by zapewnić swobodę posiadaczom komputerów zainteresowanych podkręcaniem posiadanego sprzętu. Pamięci skutecznie odprowadzają ciepło i pracują stabilnie nawet przy maksymalnym obciążeniu.

Gracze modernizujący swoje komputery skupiają się w pierwszej kolejności na karcie graficznej i procesorze. Warto już dzisiaj uzupełnić swoją ofertę o pamięci RAM Patriot Memory i polecać im również wpływające na poprawę wydajności i stabilność pracy kości Viper Elite. Zachęcamy do odwiedzenia serwisu Interlink.

Viper Elite Main

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.