Sukcesy ABC Data w Regatach Lenovo

Tradycyjnie na początku września w malowniczej scenerii mazurskich jezior odbyły się największe regaty branży IT w Polsce – Regaty Lenovo. Wśród stu startujących ekip obecne były też trzy drużyny ABC Data.

Dwunasta edycja zawodów przyciągnęła około 650 osób, wśród których znaleźli się partnerzy firmy Lenovo, przedstawiciele producentów oraz dystrybutorów. To oznaczało, że na starcie stawiło się prawie sto załóg, które gotowe były sprawdzić swoje umiejętności na jeziorach Dargin, Łabap, Dobskie i Kisajno. Rywalizacja odbywała się w trzech klasach – T1, T2 i T3, w każdej o zwycięstwo walczyło ostatecznie co najmniej piętnaście drużyn.

Pomimo trudnych warunków panujących w dniu regat, nasze załogi spisały się znakomicie. Zdecydowanie najlepiej wypadła ABC Data 1 na jednostce Maxus 26, która okazała się bezkonkurencyjna w klasie T3. Świetny rezultat osiągnęli Robert Kot, Wojciech Kotkiewicz, Artur Capiga i Paweł Ejsmont jako sternik. Pozostałe dwie ekipy startowały w klasie T1 na jachtach Maxus 33. ABC Data 2 w składzie Paweł Skultecki, Adam Szklarz, Michał Giernatowski i Krzysztof Zygner jako sternik uplasowała się na 10. miejscu, a ABC Data 3 (Olga Kałużna, Krzysztof Wysokiński, Bartosz Ptasiewicz i Michał Marszałek) została sklasyfikowana tylko dwa miejsca niżej.

Kolejna edycja zawodów o już ponad dziesięcioletniej historii była bez wątpienia sukcesem. Dziękujemy za możliwość udziału i gratulujemy organizatorom! Już zaczynamy też odliczanie do kolejnych regat, nie mogąc doczekać się startu w równie malowniczej scenerii.

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.