Szeroka gama obudów komputerowych X2 w ABC Data

Dostępne w ABC Data portfolio funkcjonalnych i wyróżniających się designem obudów komputerowych X2 powiększyło się o kolejne modele. Klienci mogą już nabyć egzemplarze z serii Vision i Viper.

Nowoczesne, przyciągające oko stylem i jakością wykończenia obudowy komputerowe X2 to odpowiedź na potrzeby wszystkich graczy, którzy składają lub modernizują swojego wymarzonego PC-ta. Zaprojektowane przez holenderskich pasjonatów i graczy z wieloletnim doświadczeniem oferują wszystkie niezbędne funkcjonalności, a dzięki szerokiej liczbie oferowanych modeli łatwo dopasować je do konkretnych potrzeb konsumentów.

Od dłuższego czasu nasi Klienci mogą już nabyć, prezentowane przez nas na łamach ABC Data News obudowy Anubis, Dark Knight czy Gladiator. Od niedawna asortyment poszerzyły nowości marki X2.

Seria Vision

Dla gamerów, którzy cenią sobie minimalistyczny design producent przygotował serię Vision, wyposażoną w akrylowe lub wykonane ze szkła hartowanego przezroczyste szyby. Dostępne w przystępnych cenach warianty serii umożliwiają instalację wszystkich niezbędnych komponentów i oferują zestaw wymaganych dzisiaj przez konsumentów wejść USB 3.0 i 2.0 oraz audio. Przykładowo model Vision 7013 oferuje miejsce na 2 dyski HDD, 2 SSD i 7 slotów PCI. Dla lepszego zarządzania chłodzeniem producent zaplanował miejsce dla zasilacza w wydzielonej części obudowy. Całość posiada również system ułatwiający rozprowadzanie kabli oraz zestaw filtrów przeciwkurzowych.

Kliknij i sprawdź ofertę na obudowy serii X2 Vision!

Viper

Uwadze naszych Klientów polecamy również nowy model X2 Viper. Stylowy, połyskujący przedni panel to jeden z elementów charakterystycznych tej obudowy, która pozwala użytkownikowi łatwo rozmieścić wszystkie komponenty, ale też zadbać o ich efektowną prezencję. Producent przygotował miejsce na 2 dyski HDD, 2 SSD i siedem slotów PCI (możliwa instalacja kart o długości do 380 mm). Do dyspozycji posiadacza komputera są niezbędne porty: 1xUSB 3.0, 2xUSB 2.0, a także wejścia HD audio. Obudowa daje szerokie pole manewru w kwestii montażu wentylatorów, oferując aż osiem miejsc i opcję instalacji wentylatorów 120mm lub 140mm.

Kliknij i dowiedz się więcej o obudowie X2 Viper!

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu Interlink i zapoznania się z szeroką gamą obudów komputerowych X2 w portfolio ABC Data.

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.