Szkolenie „Telefonia IP w praktyce”

Zachęcamy do udziału w organizowanym przez ABC Data Value+ bezpłatnym szkoleniu poświęconym tematyce telefonii IP. Zapisz się już dziś i dowiedz więcej m.in. o rozwiązaniu Cisco Communications Manager.

W trakcie intensywnego dwudniowego szkolenia stacjonarnego uczestnicy poznają architekturę i planowane rozwiązania Cisco Unified Communications Manager, a także dowiedzą się, jak wygląda instalacja i podstawowa konfiguracja oprogramowania. Eksperci przybliżą podstawy routingu połączeń, projektowania zaawansowanego planu numeracyjnego i przydatne funkcjonalności techniczne. Opowiedzą też, jak zintegrować CUCM z rozwiązaniem poczty głosowej Unity. Urozmaiceniem szkolenia będzie wprowadzenie do systemu IM & Presence i oprogramowania Cisco Contact Center Express.

Szkolenie „Telefonia IP w praktyce” przybliża temat telefonii IP opartej na rozwiązaniach Cisco i składa się w większości z laboratoriów, w trakcie których uczestnicy będą mogli pracować na przygotowanych zestawach, konfigurując od podstaw swoje środowisko i poznając przydatne funkcjonalności.

Szkolenie jest dostępne na specjalne, dedykowane zaproszenie i jest bezpłatne pod warunkiem uczestnictwa. Do udziału w szkoleniu wymagane jest posiadanie notebooka z portem RS232. Zapewniamy dwa noclegi w pokojach dwuosobowych wraz z wyżywieniem. Szczegółowe informacje dostępne są w tym miejscu.

Czas: 4-5 grudnia 2018
Miejsce: Okolice Poznania
Liczba miejsc ograniczona

Szkolenie „Telefonia IP w praktyce” – kliknij i zapisz się już dziś!

Szkolenie "Telefonia IP w praktyce"

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.