Szukaj słońca w ABC Data – konkurs dla Klientów

Choć astronomiczne lato zaczyna się dopiero 21 czerwca, to wysokimi temperaturami i zachęcającym do wypoczynku słońcem możemy cieszyć się już od dobrych kilku tygodni. Lada moment zaczną się wakacje, a wraz z nimi czas wyjazdów. Chcąc wprowadzić naszych Klientów w odpowiedni nastrój, zachęcamy do udziału w konkursie. Zasady są bardzo proste, a przewidziane nagrody niezwykle atrakcyjne.

Kto może wziąć udział w konkursie?

W konkursie „Szukaj słońca w ABC Data” mogą wziąć udział osoby, które mają dostęp do systemu transakcyjnego InterLink. Są to nasi partnerzy handlowi oraz ich pracownicy. W tym zakresie nie ma ograniczeń.

Czym jest system InterLink? Jak zostać naszym Klientem? Na te pytania znajdziecie odpowiedź, odwiedzając stronę http://interlink.abcdata.com.pl

Nie jesteś naszym klientem – zarejestruj się! To jeden z licznych organizowanych przez nas konkursów, więc będziesz mógł zdobyć wiele wartościowych nagród.

1200x626_1

Jak grać, żeby wygrać?

Konkurs „Szukaj słońca w ABC Data” wymaga spostrzegawczości i błyskawicznych reakcji. Jest trochę, jak gra w podchody, bo wymaga podążania za wskazówkami do określonego celu.

W InterLinku każdy produkt ma swój kod rozpoczynający się od litery „C”. Na przykład C1058311 to konsola do gier Nintendo Switch. W czasie trwania konkursu podamy cztery razy kod C, pod którym ukryliśmy grafikę z hasłem. Celem uczestników jest zebranie wszystkich czterech haseł, a następnie wysłanie nam ich na adres e-mail: konkurs@abcdata.eu. Trzy osoby, które jako pierwsze prześlą prawidłowe rozwiązanie, otrzymają atrakcyjne nagrody: telewizor 4K Panasonic TX-50DX700E za 1. miejsce, konsolę do gier Nintendo Switch za 2. miejsce i drona Parrot A.R. 2.0 w edycji jungle za 3. miejsce. Decyduje data wpłynięcia wiadomości e-mail na skrzynkę mailową. Pełen regulamin konkursu jest dostępny w tym miejscu.

Grafiki z kodami C będziemy publikować na naszych czterech kanałach social media. Znajdziesz po jednej na naszym blogu technologicznym ABC Data News, na Facebooku, Twitterze i profilu firmowym na LinkedIn. Trudność polega na tym, że kody będą pojawiały się w sposób losowy, dlatego trzeba na bieżąco obserwować nasze media społecznościowe. Poniżej podajemy linki do nich:

http://news.abcdata.com.pl
http://facebook.com/abcdataPL
https://twitter.com/abcdatapl
https://www.linkedin.com/company/29055/

W razie dodatkowych pytań, piszcie do nas w wiadomości prywatnej na facebooku.

Czas trwania konkursu
Konkurs trwa od 18 czerwca do 14 lipca 2018 roku.

Kiedy będzie ogłoszenie wyników?
Ogłoszenie wyników nastąpi do 18 lipca 2018 roku w systemie InterLink.

Powodzenia!

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.