Szybko przenoś treści do świata wirtualnego z ręcznym skanerem ScanMarker Air

Jesień to dobry moment, by wprowadzić do oferty funkcjonalne ręczne skanery. Abbyy ScanMarker Air to urządzenie, które może zainteresować m.in. uczniów i studentów, szukających sposobu na szybkie i wygodne przenoszenie treści pisanych do świata wirtualnego.

Zapisywane w pośpiechu notatki, wydrukowane skrypty, ale też rozmaite dokumenty i prezentacje – wszystkie te treści użytkownicy mogą błyskawicznie zeskanować i przenieść do komputera, smartfona czy tabletu za pomocą ScanMarker Air. Ważące tylko 60 gramów urządzenie skanuje do trzech tysięcy znaków na minutę. Wystarczy przeciągnąć czytnik po interesującej nas treści tekstowej, by została ona zapisana w pamięci, a następnie przesłana do urządzeń z systemem Windows, Android lub iOS, za pomocą łączności USB lub bluetooth. Zastosowana przez producenta bateria o pojemności 200 mAh wystarcza na sto godzin pracy.

Atutem ScanMarker Air jest zastosowana technologia smart OCR, która nie tylko pozwala na efektywne optyczne rozpoznawanie znaków, ale także na tłumaczenie treści na ponad czterdzieści języków (w tym chiński, francuski, włoski, norweski, rumuński czy rosyjski) oraz przekształcanie tekstu na mowę. Funkcja ta umożliwia odczytywanie tekstu na głos już podczas skanowania.

Nowoczesny skaner ręczny to dzisiaj nie tylko przydatny gadżet wykorzystywany przez uczniów i studentów, ale także istotny element wyposażenia każdego biura. W znaczący sposób przyspiesza proces przenoszenia wydrukowanych treści do świata wirtualnego, umożliwiając szybkie edytowanie czy dalsze przesyłanie potrzebnych dokumentów. Warto już dzisiaj wprowadzić do swojej oferty ScanMarker Air i zaoferować go klientom.

Kliknij i zamów Abbyy ScanMaker Air już dzisiaj!

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.