Szybko przenoś treści do świata wirtualnego z ręcznym skanerem ScanMarker Air

Notatki z zajęć lub spotkania biznesowego spisane na kartce potrafią być przydatne. Jeszcze więcej korzyści przyniosą jednak, gdy trafią do świata wirtualnego, w którym najczęściej uczymy się i pracujemy. Jak przenieść je szybko i sprawnie? Tu pojawia się funkcjonalny ręczny skaner Abbyy ScanMarker Air o licznych wartych uwagi możliwościach.

Z kartki do komputera w kilka sekund

Zapisywane w pośpiechu notatki, wydrukowane skrypty, ale też rozmaite dokumenty i prezentacje – wszystkie te treści użytkownicy mogą błyskawicznie zeskanować i przenieść do komputera, smartfona czy tabletu za pomocą ScanMarker Air. Ważące tylko 60 gramów urządzenie jest bardzo poręczne i łatwe w obsłudze. Skanuje do trzech tysięcy znaków na minutę. Wystarczy przeciągnąć czytnik po interesującej nas treści tekstowej, by została zapisana w pamięci, a następnie przesłana do urządzeń z systemem Windows, Android lub iOS, za pomocą łączności USB lub bluetooth. Zastosowana przez producenta bateria o pojemności 200 mAh wystarcza na sto godzin pracy.

Ręczny skaner i… tłumacz

Atutem ScanMarker Air jest zastosowana technologia smart OCR, która nie tylko pozwala na efektywne optyczne rozpoznawanie znaków, ale także na tłumaczenie treści na ponad czterdzieści języków (w tym chiński, francuski, włoski, norweski, rumuński czy rosyjski) oraz przekształcanie tekstu na mowę. Funkcja ta umożliwia odczytywanie tekstu na głos już podczas skanowania. Tym samym opisywany skaner równie dobrze może wspierać użytkownika np. podczas delegacji zagranicznych.

Korzyści w pracy i szkole

Nowoczesny skaner ręczny to dzisiaj nie tylko przydatny gadżet wykorzystywany przez uczniów i studentów, ale także istotny element wyposażenia każdego biura. W znaczący sposób przyspiesza proces przenoszenia wydrukowanych treści do świata wirtualnego, umożliwiając szybkie edytowanie czy dalsze przesyłanie potrzebnych dokumentów.

Warto już dzisiaj wprowadzić do swojej oferty ScanMarker Air i zaoferować go klientom.

Funkcjonalny skaner ręczny Abbyy ScanMaker Air znajdziesz w ABC Data!

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.