Tech Trade Show 2017 – ABC Data z tytułem „Dystrybutora Roku 2017 w kategorii IT”

Podczas odbywającego się w Warszawie Tech Trade Show 2017 kapituła konkursowa wyróżniła ABC Data za wybitne zasługi dla rozwoju branży IT w Polsce. Tytuł „Dystrybutora Roku 2017 w kategorii IT” jest kolejną przyznaną nam nagrodą w tym roku i potwierdza naszą pozycję wiodącego polskiego dostawcy usług i sprzętu IT oraz elektroniki użytkowej w regionie CEE.

fot.ABC_Data_Tech_Trade_Show_statuetka_ABC_Data 2Uroczysta Gala rozdania nagród Tech Trade Show Awards była zwieńczeniem tegorocznej pierwszej edycji konferencji i pozwoliła uhonorować firmy, które zanotowały największe osiągnięcia w branży technologicznej w sektorze B2B. Wśród wyróżnionych znalazła się ABC Data, która została uznana przez przedstawicieli firm, instytucji i mediów związanych z branżą „Dystrybutorem Roku 2017 w kategorii IT”. W imieniu spółki nagrodę odebrała Ilona Weiss, Prezes Zarządu ABC Data. Tytuł i statuetka „Dystrybutora Roku 2017 w kategorii IT” w plebiscycie „Tech Trade Show Awards” to kolejna nagroda, którą odbieram w tym roku w imieniu mojej firmy. Mimo to cieszy mnie, jakby była pierwsza i najważniejsza! Bo na swój sposób taka właśnie jest – przekonuje Ilona Weiss, Prezes Zarządu ABC Data – Statuetka stanowi namacalny dowód, że złożona z uznanych przedstawicieli branżowych instytucji, mediów i firm kapituła konkursowa właśnie w ABC Data widzi lidera polskiej dystrybucji, który od lat wyznacza trendy rozwoju tej branży w Polsce i regionie CEE dodaje Ilona Weiss.

Od stycznia tego roku ABC Data otrzymała już kilkanaście cennych nagród. Wśród nich tytuł „Central and Eastern Europe Consumer Tech Distributor of the Year” przyznawany przez EMEA Channel Academy, tytuł „Dystrybutora Roku 2016” w plebiscycie CRN czy miano „Największej firmy IT w Polsce” w rankingu ITwiz Best 100. Do tego dochodzą liczne nagrody od Partnerów spółki, jak statuetka „Dystrybutora Roku” rozwiązań Dell EMC, „Jedynka Lenovo” dla „Dystrybutora roku 2016 w kategorii produkty biznesowe” czy wyróżnienie „Golden Partner Award” przyznane przez firmę Xiaomi.

fot.ABC_Data_Tech_Trade_Show_Ilona_Weiss

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.