Trzeci z rzędu Złoty Bell dla ABC Data!

1 lutego w Warszawie już po raz ósmy przyznane zostały nagrody dla najlepszych firm branży nowych technologii. Wśród wyróżnionych w plebiscycie „Mobility Trends” ponownie znalazła się ABC Data – wybrana „Dystrybutorem roku 2017”.

Plebiscyt „Mobility Trends” stanowi podsumowanie minionego roku w branży nowych technologii. Konsumenci, głosując na zwycięzców w kilkunastu kategoriach, wskazują aktualne trendy, a także firmy i osoby wyróżniające się jakością i innowacyjnością. Kapituła Konkursowa przyznaje natomiast wyróżnienia w kategoriach zamkniętych: „Producent roku 2017”, „Operator roku 2017”, „Dystrybutor roku 2017”, „Polska Firma roku 2017”, „Człowiek roku 2017”. W trakcie uroczystej gali producenci, operatorzy i dystrybutorzy zajmujący się branżą mobilnych technologii w Polsce otrzymują Złote Belle,  przyznawane na cześć wynalazcy telefonu, Alexandra Grahama Bella.

W tym roku na organizowanej w Warszawie gali już po raz trzeci z rzędu wśród wyróżnionych znalazła się ABC Data. Nagroda „Dystrybutora roku 2017”, przyznana za wyjątkowe zasługi dla rozwoju sektora technologii mobilnych w Polsce, została odebrana przez Andrzeja Kuźniaka, Wiceprezesa Zarządu Spółki. Jestem pewien, że jeszcze długo będziemy wyznaczać trendy i wspomagać rozwój branży IT zarówno w Polsce, jak i w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Dlatego też nie zdziwię się, gdy za rok to prestiżowe wyróżnienie, jakim jest Złoty Bell, ponownie trafi do naszej firmy – podsumował Andrzej Kuźniak.

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.