Trzecia edycja konkursu „Koniec wakacji to nie koniec zabawy” zakończona!

W minionych tygodniach po raz trzeci ogłosiliśmy konkurs dla naszych partnerów handlowych oraz ich pracowników. Dzisiaj możemy już podać nazwisko zwycięzcy, który wykazał się najlepszym zmysłem obserwacji i refleksem, kompletując ukryte przez nas w Interlinku hasła.

W ramach konkursu „Koniec wakacji to nie koniec zabawy” osoby posiadające dostęp do systemu transakcyjnego InterLink, a więc partnerzy handlowi oraz ich pracownicy, mogli wziąć udział w zmaganiach o cenną nagrodę. Ich celem było wychwycenie czterech kodów, pojawiających się w losowym momencie na naszym blogu, a także na profilach społecznościowych ABC Data na Facebooku, Twitterze i LinkedIn. Każdy z nich prowadził do ukrytych w InterLinku haseł. Osoba, która skompletowała je jako pierwsza i wysłała do nas mailem, zdobyła cenną nagrodę.

W trzeciej edycji konkursu nagrodą główną był zasilacz awaryjny firmy APC by Schneider Electric – APC Power-Saving Back-UPS ES 8 Outlet 550VA 230V CEE 7/5 (BE550G-CP). Jego szczęśliwym posiadaczem został Pan Piotr Magda z firmy Bino Computers. Gratulujemy!

Zachęcamy do odwiedzania bloga oraz śledzenia ABC Data News w mediach społecznościowych. Szykujemy dla naszych partnerów i czytelników kolejne niespodzianki, warto więc zaglądać do nas regularnie.

600x400_III-EDYCJA-KONKURSU

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.