Trzecia edycja programu „Aktywna tablica” – pomóż unowocześnić polskie szkoły!

Wystartowała trzecia edycja programu „Aktywna tablica”, którego celem jest wsparcie polskich szkół w rozwoju infrastruktury oraz pod kątem możliwości technologii informacyjno-komunikacyjnych. To okazja dla naszych partnerów, by włączyć się w proces tworzenia bardziej przyjaznych uczniom szkół.

Czym jest program Aktywna tablica?

Rządowy program „Aktywna tablica” ruszył w 2017 roku i do tej pory objął swoim zasięgiem już ponad dziewięć tysięcy placówek edukacyjnych z całego kraju. Każda z nich otrzymała dofinansowanie na coraz bardziej niezbędny dzisiaj sprzęt, jak tablice i monitory interaktywne, projektory czy głośniki. Wszystko po to, by stworzyć nowocześniejsze sale lekcyjne, w których nauczyciele mogą lepiej i ciekawiej realizować założenia programu nauczania, a uczniowie zdobywać wiedzę w bardziej komfortowych warunkach.

W tym roku celem inicjatywy jest wsparcie kolejnych 4999 placówek. Obecnie trwa etap składania wniosków, który kończy się 15 kwietnia. Przekazanie środków finansowych na zakup pomocy dydaktycznych planowane jest z kolei najpóźniej 30 czerwca 2019 roku.

Pomóż unowocześnić polskie szkoły!

Tradycyjnie zachęcamy naszych Partnerów do udziału w tegorocznej edycji programu. W ABC Data, podobnie jak w poprzednich latach, przygotowaliśmy szeroką ofertę urządzeń potrzebnych do realizacji ewentualnych zamówień w programie, a także gotowe zestawy proponowane przez sprawdzonych producentów. Znajdziesz je w systemie Interlink.

Znasz szkołę, która jeszcze nie wzięła udziału w programie? Przekaż jej informację!

Szczegóły dotyczące programu dostępne są w tym miejscu.

Aktywna tablica

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.