Twój dobry plan na muzycznego sylwestra

31 grudnia. Już za kilka godzin w twoich skromnych progach zawitają zaproszeni goście, by świętować początek nowego roku. Wszyscy liczą na dobrą zabawę, której obowiązkowym elementem będzie muzyka. Jesteś odpowiednio przygotowany? Na pewno, wszak posiadasz odpowiedni sprzęt audio, który idealnie wpisuje się w przyjętą konwencję prywatki/domówki.

Wersja „Powrót do przeszłości”

Słuchanie muzyki z telewizora lub laptopa? Nawet nie bierzesz tego pod uwagę. Liczy się styl. Nie zamierzasz jednak przy tym rezygnować z wygody, bo wieczór chcesz spędzić na rozmowach z przyjaciółmi i tańcach, a nie przy wymagającym ciągłej uwagi urządzeniu. Dlatego zdecydowałeś się na gramofon Denon DP-200USB.

Model przygotowany przez japońską firmę specjalizującą się w urządzeniach audio został zaprojektowany w taki sposób, by konfiguracja i obsługa były banalnie proste. Gramofon jest fabrycznie zmontowany i odpowiednio ustawiony. Musiałeś tylko zamontować wykonany z aluminium talerz, osadzając go na łożysku i instalując pasek napędowy, co nawet takiemu laikowi zajęło tylko kilkanaście sekund. Potem pozostało ci już tylko wybrać tryb pracy – z wykorzystaniem wbudowanego przedwzmacniacza lub urządzenia zewnętrznego.Denon DP200USB_BK

Po włożeniu płyty i wciśnięciu przycisku start DP-200USB wykonuje wszystkie niezbędne czynności sam. Nie musisz ingerować, gdy uruchamia główny silnik, podnosi ramię z igłą i ustawia ją na początku płyty. Urządzenie automatycznie kończy też odtwarzanie, gdy igła dotrze w pobliże środkowej naklejki. Oczywiście gramofon ma również tryb manualny, więc możesz też odtwarzać wybrane utwory i przerywać muzykę w dowolnym momencie.

Denon DP-200USB od dawnych gramofonów różni kilka przydatnych funkcjonalności. Urządzenie potrafi konwertować sygnał do postaci cyfrowej i zapisywać na podpiętych przez USB nośnikach danych. Producent dołącza nawet program na komputery, umożliwiający późniejszą edycję zapisanych w ten sposób piosenek.

Impreza w stylu retro dzięki DP-200USB zyskuje na atmosferze. Odtwarzane z płyt winylowych przeboje brzmią bardzo dobrze i potęgują klimat do zabawy w stylu dawnych prywatek. Jako organizator nie musisz nieustannie kontrolować pracy urządzenia i spędzać na obsłudze długich minut, bo chociażby średnicę płyty czy regulację prędkości wybierasz momentalnie za pomocą przycisków. Jest więc jak za dawnych lat, tylko wygodniej.

Wersja nowoczesna

Żyje się tylko raz, więc zamierzasz zorganizować najlepszą imprezę w rejonie kilkunastu kilometrów. Potrzebujesz funkcjonalnego źródła dźwięku, który zapewni potężne basy i najlepsze brzmienie dyskotekowych hitów. W tę sylwestrową noc chcesz ze znajomymi całkowicie oddać się zabawie, więc muzyka musi cię porwać. Twój Philips MCM3350/12 czekał właśnie na taką okazję.

Gusta muzyczne są bardzo różne i chciałbyś, by wszyscy goście byli zadowoleni z repertuaru na twojej imprezie. Omawiany model zapewnia wszystkie niezbędne rozwiązania – umożliwia odtwarzanie muzyki za pomocą wbudowanego złącza USB Direct bezpośrednio z nośnika danych, bez kłopotów radzi sobie z muzyką zapisaną na płytach MP3-CD, CD i CD-R/RW, a także pozwala odsłuchiwać utwory zapisane na urządzeniach przenośnych. Wystarczy, że gość podepnie swój odtwarzacz MP3 lub telefon do wejścia audio.Philips MCM3350

O szeroką i zróżnicowaną listę hitów do zabawy nie musisz się więc martwić. Z Philipsem MCM3350/12 będziesz mógł cieszyć się wysoką jakością dźwięku tego specjalnego wieczora, bo wieża posiada zestaw głośnikowy z systemem Bass Reflex o mocy RMS 130 W, który emituje niskie tony o dużej głębi. Zaimplementowana tuba basowa jest akustycznie zharmonizowana z głośnikiem niskotonowym, co pozwala uniknąć obcinania niskich dźwięków. Efektem jest głęboki i czysty bas. Wieża została również wyposażona w cyfrową korekcję dźwięku, więc dobranie odpowiednich zakresów częstotliwości do różnych stylów muzycznych jest proste i zajmuje tylko sekundę.

Możesz więc jeszcze chwilę się zrelaksować przy kojących dźwiękach ulubionych kawałków, nim wybije 20:00 i pojawią się pierwsi goście. Potem już razem będziecie mogli delektować się najlepszą jakością dźwięku i dać porwać szaleństwu. Po raz ostatni w 2017 i pierwszy w 2018 roku.

Zachęcamy do odwiedzania serwisu Interlink, by dowiedzieć się o aktualnej ofercie i promocjach dotyczących sprzętu audio.Young happy people are dancing in club. Nightlife and disco concept.

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.