Urządzenia kuchenne Zanussi w ofercie ABC Data

Szerokie portfolio produktów Zanussi, wyróżniających się ciekawym wzornictwem i przemyślanymi funkcjonalnościami, jest już dostępne dla Klientów ABC Data.

Marka Zanussi to unikalne wzornictwo, niezawodność i liczne funkcjonalności, dzięki którym możliwe jest wygodne przygotowywanie nawet najbardziej wymyślnych potraw. Od niedawna szeroka gama urządzeń Zanussi dostępna jest w ofercie ABC Data. Nasi Klienci mogą nabyć m.in. patelnie grillowe oraz modele z powłoką ceramiczną Greblon, blachy i formy do pieczenia, wagi kuchenne, garnki i rondle ze stali nierdzewnej czy eleganckie zestawy sztućców.

Naszym celem niezmiennie pozostaje tworzenie komplementarnego portfolio produktowego dla Partnerów, w którym znajdą uznane marki i rozwiązania przyciągające uwagę nawet najbardziej wymagających klientów ­– mówi Beata Babij, Business Unit Manager w ABC Data. Coraz większa liczba konsumentów modernizuje swoje kuchnie, inwestując w funkcjonalne oraz zaprojektowane z klasą wyposażenie. Staramy się odpowiadać na to rosnące zapotrzebowanie, oferując nowe ciekawe produkty  znanych jak i mniej popularnych w naszym kraju marek, jak Zanussi – dodaje.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów Zanussi w ABC Data – kliknij i dowiedz się więcej! Dostępne są m.in. modele z serii Verona. Patelnie, garnki i rondle wyposażone w powłokę ceramiczną Greblon, która zapobiega przywieraniu, ułatwia dystrybucję ciepła i jest łatwa w czyszczeniu.

Zanussi w ABC Data

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.