Wszechstronny pendrive Patriot Trinity

Przechowywanie i przenoszenie danych powinno być bezproblemowe, ale w dobie wielu różniących się wejściami komputerów czy smartfonów potrafi nastręczać problemów. Dlatego też dużą popularnością cieszą się wszystkie urządzenia ułatwiające użytkownikom transfer plików. W segmencie pamięci USB bez wątpienia wyróżnia się w tym aspekcie Patriot Trinity.

Wspomniany model to sprytna i poręczna konstrukcja, którą wyposażono w trzy złącza: Type-A, micro-B i Type-C. Trinity sprawdza się więc doskonale, jako akcesorium dla osób często przenoszących dane i korzystających na co dzień z wielu urządzeń, wyposażonych w różne typy wejść. Producent zadbał, by jego pendrive, domyślnie współpracujący z szybkim standardem USB 3.1 i umożliwiający odczytywanie danych nawet z prędkością do 200 Mb/s, był też wstecznie kompatybilny, dlatego współpraca ze starszymi modelami komputerów i smartfonów jest bezproblemowa.

Trinity waży jedynie 8 gramów i jest wykonany z odpornych na fizyczne uszkodzenia materiałów. Opisywany model wyposażono również w algorytmy zapisu i zarządzania dostępnymi komórkami pamięci, by wszystkie umieszczone dane były przechowywane zgodnie z wysokimi standardami bezpieczeństwa.

W ofercie ABC Data dostępne są pamięci USB Patriot Trinity o pojemnościach 32GB, 64GB i 128GB.

Kliknij i sprawdź aktualną ofertę na pendrive Patriot Trinity!

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.