Wylicytuj Xiaomi Mi MIX 2 na aukcji WOŚP!

Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Każdy może wziąć udział w licytacji flagowego modelu Xiaomi Mi MIX 2 wraz z kartą SIM ze złotym numerem w sieci Orange. Cały dochód zostanie przekazany Fundacji WOŚP, która w tym roku gromadzi środki na wyrównanie szans w leczeniu noworodków.

W ubiegłym roku przekazaliśmy na licytację telefon Xiaomi Mi MIX pierwszej generacji. Zwycięzca zapłacił za niego aż 11 700 zł, wspierając tym samym Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Liczymy, że w tym roku uda nam się uzyskać jeszcze lepszy wynik ­– mówi Łukasz Łyżwa, Xiaomi Business Unit Director w ABC Data.

Xiaomi Mi MIX 2 wyposażony jest w procesor Snapdragon 835 i 6 GB pamięci RAM. Uwagę przykuwa wyświetlacz typu full screen display o przekątnej 5,99 cala. Na aukcję na rzecz WOŚP trafiła wersja z 64 GB pamięci wewnętrznej. Do dyspozycji amatorów mobilnej fotografii pozostaje 12-megapikselowy główny aparat, rejestrujący wideo w rozdzielczości 4K, oraz przednia kamera z matrycą 5 megapikseli. Dodatkową korzyścią dla zwycięzcy licytacji jest karta SIM ze złotym numerem w sieci Orange.

Aukcja na rzecz WOŚP dostępna jest na stronie aukcje.wosp.org.pl. Licytacja potrwa do 22 stycznia.

Urządzenie Xiaomi Mi MIX 2, które zostało wystawione na licytację, można obejrzeć w Mi Zone – sklepie Xiaomi w warszawskim centrum handlowym Arkadia.Xiaomi Mi Mix 2

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.