Wzorcowe stanowisko pracy: Niszczarka

W ramach prezentacji urządzeń i akcesoriów, które pomagają zachować porządek na stanowisku pracy, a jednocześnie zwiększyć  bezpieczeństwo zasobów firmy, omówiliśmy już zalety zabezpieczeń do laptopów. Dzisiaj skupimy się na niszczarkach, które są niezbędne, gdy w firmie wiele istotnych informacji przekazywanych i zapisywanych jest nadal na kartkach papieru.

Choć jesteśmy świadkami postępującej cyfryzacji w różnych branżach i segmentach naszego życia, z papierową dokumentacją nadal bardzo często stykamy się w pracy. W szufladach i segregatorach trzymamy rachunki, korespondencję, raporty czy prezentacje. Gdy przestają być użyteczne i potrzebne, pojawia się problem ze zniszczeniem ich w taki sposób, by nikt niepowołany nie mógł odczytać zapisanych informacji, odtworzyć ich i uzyskać dostęp do wrażliwych danych na temat firmy, jej kontrahentów czy partnerów. W tym właśnie miejscu z pomocą przychodzą niszczarki.

Niszczarka HSM Pure 120 zdj 2Dostępne w ofercie ABC Data modele HSM Pure zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, by precyzyjnie i bezpiecznie niszczyć dokumentację firmową. Model Pure 120 i 220 wyposażono w wałki tnące z hartowanej stali, objęte dożywotnią gwarancją, które bez problemu rozdrabniają nie tylko kartki papieru, ale również zszywki, spinacze i karty plastikowe. Producent wyposażył urządzenie w inteligentny system zarządzania energią, a także funkcję automatycznego wycofania w przypadku zacięcia papieru. Dla bezpieczeństwa użytkowników na osłonie bezpieczeństwa zamontowano zatrzymujący niszczarkę po dotknięciu czujnik nacisku. Dla wygody osób korzystających z Pure 120 producent zamontował łatwy do opróżniania pojemnik na odpady, a samo urządzenie wyposażył w mechanizm automatycznego uruchamiania po podaniu papieru i wyłączania po zakończeniu niszczenia.

Niszczarki HSM Pure 120 i 220 wyróżnia wysoka wydajność, która sprawia, że doskonale sprawdzają się w małych i średnich przedsiębiorstwach. Szerokość ścinki w omawianych modelach to 4mm, a jej długość 25 mm. Oba są zgodne z normą DIN 66399 i stopniami bezpieczeństwa P-4, E-3, T-4 i F-1.

Nowoczesna niszczarka umożliwia skuteczną, bezproblemową i bezpieczną utylizację dokumentacji. To narzędzie pomagające zatroszczyć się o bezpieczeństwo wrażliwych danych – niezbędne na wzorcowym stanowisku pracy.

Zachęcamy do odwiedzania serwisu Interlink oraz kontaktu z Opiekunem handlowym, by dowiedzieć się więcej o aktualnej ofercie niszczarek.

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.