Zabezpiecz ważne dokumenty – lamintor A3 Esperanza Aeon

Cyfryzacja firm postępuje w imponującym tempie, ale w wielu organizacjach nadal istotną rolę pełni dokumentacja papierowa. Chcąc o nią właściwie zadbać i zabezpieczyć przed zalaniem czy podarciem, przedsiębiorstwa inwestują w laminatory, który stają się ważnym elementem wyposażenia biura. Wysoką jakością wyróżnia się dostępny w portfolio ABC Data laminator A3 Esperanza Aeon.

Urządzenie powstało z myślą o sektorze MSP i zostało zaprojektowane w taki sposób, by umożliwiać szybkie i wygodne zabezpieczanie papierowych dokumentów, zdjęć, rysunków czy wykresów o wymiarach nawet 297×420 mm i grubości arkusza nie przekraczającej 0,6 mm. Opisywany model laminuje z prędkością 250 mm na minutę, zarówno na zimno, jak i na gorąco. Czas nagrzewania wynosi zaledwie 5 minut. Producent wyposażył laminator w czujnik temperatury i funkcję ochrony przed przegrzaniem. Jego atutem jest też nowoczesny design i niewielka waga – zaledwie 1,43 kg.

Laminator umożliwiający zabezpieczenie arkuszy w formatach A3 i A4 potrafi znacznie ułatwić pracę biurową i wpłynąć na większe bezpieczeństwo i porządek w firmowej dokumentacji. Zachęcamy do odwiedzenia serwisu Interlink i sprawdzenia aktualnej oferty na zaprezentowany model Esperanza Aeon.

Kliknij i zamów laminator Esperanza Aeon już dziś!

Esperanza Aeon

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.