Zapraszamy na warsztaty z technologii druku 3D w ABC Data

Druk przestrzenny jest technologią wymienianą w gronie najważniejszych trendów współczesnego IT. ABC Data od dłuższego czasu dokłada starań w celu popularyzacji druku 3D i przybliżania jego ogromnego potencjału partnerom i klientom. Kolejnym etapem naszych działań są szkolenia wdrożeniowe z obsługi niskobudżetowych drukarek 3D wykorzystujących technologię FDM.

W trakcie warsztatu uczestnicy dowiedzą się o najważniejszych cechach technologii przyrostowych, a także poznają możliwości i zasady funkcjonowania urządzeń Craft Unique, CraftBot 2 i CraftBot XL, oraz Monkeyfab SPIRE i PRIME. O kluczowych zaletach poszczególnych modeli opowie prowadzący szkolenie Paweł Ślusarczyk, Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Nasi goście będą mogli w ramach warsztatu nie tylko poznać jedne z najpopularniejszych drukarek 3D na europejskim rynku, ale też samodzielnie na nich pracować – mówi Adam Suchenek, Product Manager odpowiedzialny w ABC Data za rozwój oferty związanej z drukiem 3D. Szkolenie to doskonała okazja dla przedsiębiorców, by dowiedzieć się więcej o technologii przyrostowej druku 3D, która nie tylko stanowi jeden z głównych filarów Przemysłu 4.0, ale jest też wykorzystywana przez coraz większą liczbę organizacji w prowadzonej przez nich działalności – dodaje.WarsztatyMain

ABC Data od ponad dwóch lat systematycznie rozwija ofertę sprzętu dedykowanego technologii druku 3D. Jednocześnie prowadzi też liczne działania promocyjne i edukacyjne, przyczyniając się w znacznym stopniu do wzrostu popularności druku przestrzennego w Polsce. W efekcie spółka już dwukrotnie wybrana została „Najlepszym Polskim Dystrybutorem Niskobudżetowych Drukarek 3D i Filamentów”.

Terminy: 21 czerwca 2017 godz. 10:40-17:00
Miejsce: siedziba ABC Data S.A., ul. Daniszewska 14 w Warszawie
Cena: 450zł

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem adam.suchenek@abcdata.eu. Liczba miejsc ograniczona.WarsztatyInfo

 

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.