Jak zarabiać na chmurze? – bezpłatny webinar

Chcesz zarabiać na chmurze, ale nie wiesz, jak zacząć? Jeden webinar i wszystko stanie się jasne. Zapraszamy na bezpłatne szkolenie online, w trakcie którego dowiesz się, jak zacząć sprzedawać rozwiązania cloudowe swoim klientom z ABC Data.

Już 19 lutego 2019 roku odbędzie się webinar wprowadzający zainteresowanych w świat cloud computingu. Prowadzący Adam Bielawski, Business Development Manager ABC Data Cloud, opowie o różnych modelach sprzedaży produktów chmurowych i korzyściach dla Partnerów zainteresowanych przenoszeniem swoich Klientów w chmurę.

W trakcie bezpłatnego webinaru uczestnicy poznają bliżej platformę  ABC Data Cloud, która umożliwia szybką i wygodną sprzedaż rozwiązań chmurowych. Jakie produkty można oferować swoim Klientom, jak zarejestrować się i sprzedawać usługi, a także efektywnie korzystać z platformy w codziennej działalności biznesowej – to wszystko zostanie także wyjaśnione w ramach webinaru.

Kliknij i zacznij zarabiać na chmurze!

Termin szkolenia: 19.02.2019 godz. 11:00
Miejsce: Online
Cena: Bezpłatne

Chcesz sprzedawać konkretne rozwiązania cloudowe? Interesuje cię Alibaba Cloud, bezpieczeństwo infrastruktury lub wirtualne centrale telefoniczne? Zapisz się już dzisiaj na kolejne szkolenia ABC Data.

Lista darmowych webinarów

Jak zacząć zarabiać na chmurze?

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.