Zasilacze Zalman LX i TX – gdy szukasz optymalnego rozwiązania

O tym, jak istotny jest wybór odpowiedniego zasilacza do komputera, nie trzeba nikogo specjalnie przekonywać. To element konstrukcji, który może nie rzuca się w oczy i nie ląduje na szczycie listy zakupów, ale jednocześnie jest kluczowy do właściwego działania sprzętu. Klientów szukających optymalnego rozwiązania w atrakcyjnej cenie mogą zainteresować dostępne w ofercie ABC Data produkty Zalman z linii LX i TX.

Południowokoreański producent przygotował rozwiązania dedykowane różnym potrzebom konsumentów. W ramach linii LX dostępne są modele ZM-500LX, ZM-600LX i ZM-700LX, które mogą dostarczyć do komputera od 500 do 700 W mocy przy sprawności sięgającej od 84% do 87%. Wszystkie modele z serii LX zostały wyposażone w zestaw niezbędnych zabezpieczeń, żeby wymienić m.in. ochronę przed przeciążeniem całej jednostki (OPP), przed zwarciem (SCP), przegrzaniem zasilacza (OTP) lub zbyt wysokim prądem (OCP). W każdym z opisywanych urządzeń zastosowano chłodzenie wentylatorem o średnicy 140 mm, którym za pomocą specjalnej technologii można sterować, dbając o wydajną kontrolę ciepła i zminimalizowanie poziomu hałasu w trakcie pracy. Cechami wspólnymi opisywanych zasilaczy jest również system podwójnego przetwornika oraz wbudowany aktywny obwód PFC dla zapewnienia wysokiej jakości i wydajności. Każdy z modeli spełnia normy PowerPlus serii 6ERP (Energy Related Products – produkty związane z energią) 2010, jest zgodny z Intel ATX12V w wersji 2.31 oraz posiada certyfikaty CB, CC, KC i CCC.

Zasilacze Zalman z linii TX

W ofercie ABC Data znajdują się także zasilacze Zalman ZM600-TX i ZM700-TX o sprawności sięgającej 86%. Pierwszy dostarcza moc 600 W i został wyposażony w dwa złącza PCI-I, obsługujące technologie AMD CrossFireX i NVIDIA SLI. Drugi zapewnia moc 700 W i posiada cztery takie złącza PCI-I.

W obu opisywanych modelach z serii TX zamontowano podwójny konwerter, zapewniający wysoką sprawność i niezawodność oraz cichy wiatrak 140mm z podświetleniem LED. Posiadają wbudowany aktywny obwód PFC dla wysokiego współczynnika mocy i lepszej wydajności, a także obwód podwójnego przetwornika bezpośredniego, który zapewnia większą stabilność. Producent wyposażył opisywany sprzęt w systemy zabezpieczające od przeciążeń w poborze prądu, zwiększonego napięcia czy zwarcia. Urządzenia posiadają certyfikaty CB, CC, KC, CCC i EAC, a także wspierają normę Eu ErP Lot6 2013.

Dostępne w sprzedaży ze wszystkimi niezbędnymi komponentami, zasilacze Zalman z linii LX i TX stanowią dobry wybór dla osób, które szukają stabilnych urządzeń w dobrej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty ABC Data.

Kliknij i sprawdź zasilacze Zalman LX i TX w ofercie ABC Data!

 

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.