Zimowe igrzyska 2018 w ABC Data: Czajnik Siemens

Jeśli czajnik trafi do domu – wygrywasz. Tak w bardzo dużym uproszczeniu można opisać założenia curlingu, zespołowej dyscypliny sportowej, która dzisiaj będzie jedną z konkurencji medalowych podczas igrzysk olimpijskich w Pjongczang. Zwycięzcą bez wątpienia może poczuć się też każdy, kto dokona dobrego zakupu. Do takich zalicza się produkt z drugiego odcinka naszego cyklu – czajnik Siemens TW86104P.

W curlingu naprzeciw siebie stają dwie czteroosobowe drużyny. Każda z nich dysponuje ośmioma granitowymi kamieniami, które należy umieścić jak najbliżej celu, umieszczonego po przeciwnej stronie prostokątnego pola. Zawodnicy muszą wykazywać się dużą precyzją, doskonałym planowaniem i współpracą, by zagrane przez nich „czajniki” znalazły się jak najbliżej środka domu i przyniosły jak najwięcej punktów. Zdecydowanie łatwiejsze zadanie mają wszyscy zainteresowani nabyciem Siemensa TW86104P. 

Z curlingiem omawianego modelu nie łączy tylko jedno słowo. W zawodach niezbędna jest precyzja i refleks do wprowadzania ewentualnych korekt za pomocą szczotkowania. Pełną kontrolę i dokładność w ręce użytkowników oddaje też Siemens w swoim urządzeniu. TW86104P wyposażono w „sensorControl Heatup”, który umożliwia ustawienie pożądanej w danym momencie temperatury – od 70 stopni potrzebnych do parzenia chińskiej zielonej herbaty, przez 80, 90, aż do 100 stopni Celsjusza. Z kolei „Keep-warmSensor” dba o podtrzymanie ciepła wody nawet przez trzydzieści minut po zagotowaniu. Urządzenie jest przy tym równie bezpieczne, co zawody curlingowe – ma automatyczne wyłączanie po zagotowaniu i zdejmowaniu z podstawy, a także ochronę przed przegrzaniem lub włączeniem pustego czajnika. Producent zastosował filtr antywapniowy ze stali szlachetnej i płytę grzejną z tego samego materiału, by model był wydajny i funkcjonalny przez długi czas.

Półtoralitrowy, bezprzewodowy czajnik Siemens TW86104P o mocy przyłączeniowej 2400W nie nadaje się może do puszczania po lodzie w zawodach curlingowych, ale na pewno ma szansę znaleźć się w wielu domach, jako produkt atrakcyjny dla konsumentów. Warto uzupełnić nim swoją ofertę.

Tylko teraz, w lutym 2018 roku, w ramach „Zimowych igrzysk 2018 w ABC Data” czajniki Siemens TW86103P i TW86104P dostępne są w promocyjnych cenach. Wystarczy w uwagach do składanego zamówienia podać hasło „Curling 2018”, by skorzystać z atrakcyjnego rabatu. Szczegółowych informacji na temat oferty udzielają Opiekunowie handlowi oraz Product Manager. 

Winter_sprt_2

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.