Zimowe igrzyska 2018 w ABC Data: Monitor gigant Dell

Rozpoczynamy cykl „Zimowe igrzyska 2018 w ABC Data”, w którym prezentować będziemy szerokie portfolio produktów i usług dostępnych dla naszych Klientów. Dzisiaj w koreańskim Pjongczang zaplanowano m.in. rywalizację medalową w slalomie gigancie. Nie mogliśmy przepuścić takiej okazji i nie przedstawić monitora giganta – 55-calowego Dell C5517H.

Slalom gigant to konkurencja narciarska, w której najlepsi zawodnicy, starając się jak najszybciej pokonać wyznaczoną bramkami trasę, muszą wykazać się kondycją i techniką. Podobnych cech wymaga się od najlepszych monitorów do sali konferencyjnych. Wysokiej jakości wyświetlacz i szybkość działania są niezbędne w urządzeniu, jeśli ma spełniać swoją rolę podczas biznesowych spotkań.

Dell C5517H jest do takich wyzwań znakomicie przygotowany technicznie. Ekran o rozdzielczości Full HD 1920×1080 z powłoką przeciwodblaskową, zoptymalizowany pod kątem wyświetlania tekstu, na którym kolory są głębokie i wyraziste, sprawdza się znakomicie nawet w całkowicie oświetlonych pomieszczeniach. Szeroki kąt widzenia, wynoszący aż 178 stopni, sprawia, że dodatkowo każdy uczestnik konferencji widzi ten sam, czytelny i oddający odpowiednie barwy obraz, niezależnie od miejsca siedzenia.Monitor Dell 55'

Model Della wyróżnia się też zasługującą na medal szybkością działania. Wyświetlacz potrafi automatycznie dostosować się do rozdzielczości i współczynnika proporcji obrazu z komputera. Dzięki wejściom DisplayPort, HDMI i VGA monitor jest kompatybilny z szeroką gamą urządzeń. Dodatkowo opcjonalny moduł sieci bezprzewodowej Dell WR517, zasilany przez wbudowany port USB, umożliwia podłączanie urządzeń bezprzewodowo, a złącze RS232 zdalne zarządzanie sprzętem. Tym samym Dell C5517H, łatwy w zarządzaniu i odpowiednio szybki, zapewnia potrzebną wygodę podczas spotkań biznesowych. Zamocowany na ścianie, za pomocą zestawu do montażu zgodnego ze standardem VESA 400×400, szybko przekonuje, że jest niezbędnym elementem wyposażenia każdej sali konferencyjnej.

Decydując się na sprzęt, który ma usprawnić komunikację i ułatwić budowanie pozytywnych relacji biznesowych, zarówno tych wewnętrznych, jak i zewnętrznych, warto postawić na urządzenie odpowiednio wysokiej jakości. Medalistą wśród monitorów gigantów jest bez wątpienia przedstawiony w tym materiale Dell C5517H.

 

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.