Złoty Bell w kategorii Dystrybutor roku po raz drugi z rzędu trafił do ABC Data!

9 lutego w Warszawie wręczono nagrody w prestiżowym plebiscycie Mobility Trends, który stanowi podsumowanie minionego roku w branży nowych technologii. Wśród wyróżnionych jest ABC Data. Zostaliśmy Dystrybutorem Roku po raz drugi z rzędu!

Dystrybutor roku 2016W trakcie organizowanej w Klubie Capitol gali wręczone zostały nagrody w dwudziestu sześciu kategoriach. Złote Belle, przyznawane na cześć wynalazcy telefonu Alexandra Grahama Bella, trafiły do producentów, operatorów i dystrybutorów zajmujących się branżą mobilnych technologii w Polsce. Złożona z branżowych ekspertów kapituła konkursowa nie miała wątpliwości – najlepszym dystrybutorem 2016 roku jest ABC Data! W imieniu Spółki nagrodę odebrała Prezes Zarządu ABC Data S.A., Ilona Weiss.

Wyróżnienie jest efektem naszych działań w branży i ogromnego wkładu w jej rozwój w Polsce. Stworzyliśmy pierwszy oficjalny kanał sprzedaży smartfonów Xiaomi w Unii Europejskiej. Jesteśmy wiodącym dostawcą smartfonów Huawei, liderem sprzedaży sprzętu marek Dell i Lenovo, a także, poprzez naszą spółkę zależną, największym dystrybutorem sprzętu Apple’a w Polsce. Nie ustajemy w propagowaniu nowatorskich rozwiązań. Tak, jak przed laty rozpoczynaliśmy mobilną rewolucję, tak teraz m.in. promujemy rozwiązania z obszaru internetu rzeczy. Mobile i Telco stanowią kluczowe obszary dla ABC Data, a ich dynamiczny rozwój jest wpisany na listę kluczowych inicjatyw strategicznych spółki, określonych w strategii biznesowej na lata 2016-2018.

Dziękujemy za zaufanie! To dla nas motywacja do dalszej wytężonej pracy!

Organizatorem Gali Mobility Trends jest MIT MEDIA Group, wydawca wiodącego magazynu mobilnych technologii „Mobility”.IMG_20170209_211055923_HDR IMG_0195_1IMG_20170209_210658502_HDR IMG_0218_1

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.