Znajdź Mikołaja – konkurs dla klientów ABC Data

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej. By odpowiednio wprowadzić się w radosną atmosferę, zapraszamy do udziału w konkursie dla naszych Klientów. Zasady są bardzo proste, a uczestnicy mogą zdobyć atrakcyjne nagrody!

Kto może wziąć udział w konkursie?

W konkursie „Znajdź Mikołaja” mogą wziąć udział osoby, które mają dostęp do systemu transakcyjnego InterLink. Są to nasi partnerzy handlowi oraz ich pracownicy. W tym zakresie nie ma ograniczeń.

Czym jest system InterLink? Jak zostać naszym Klientem? Na te pytania znajdziecie odpowiedź, odwiedzając stronę http://interlink.abcdata.com.pl

Nie jesteś naszym klientem – zarejestruj się! To jeden z licznych organizowanych przez nas konkursów, więc będziesz mógł zdobyć wiele wartościowych nagród.Mikolaj_konkurs_popup_2

Jak grać, żeby wygrać?

Konkurs „Znajdź Mikołaja” wymaga spostrzegawczości i błyskawicznych reakcji. Jest trochę, jak gra w podchody, bo wymaga podążania za wskazówkami do określonego celu.

W InterLinku każdy produkt ma swój kod rozpoczynający się od litery „C”. Na przykład C0710930 to powerbank APC. W czasie trwania konkursu podamy cztery razy grupę produktów, w której pod jednym z produktów ukryliśmy grafikę konkursową. Celem uczestników jest jak najszybsze znalezienie tego produktu, a następnie wysłanie nam jego kodu C na adres e-mail: konkurs@abcdata.eu. Cztery osoby, które wyślą nam najszybciej kolejne kody produktów otrzymają atrakcyjne nagrody: tablet graficzny Genius, pilot do prezentacji ze wskaźnikiem laserowym Kensington, powerbank APC oraz antywirusa AVG na 12 miesięcy.

Grupy produktowe, w których będą ukryte grafiki konkursowe, będziemy wskazywać poprzez nasze cztery kanały social media. Znajdziesz po jednej wskazówce na naszym blogu technologicznym ABC Data News, na Facebooku, Twitterze i profilu firmowym na LinkedIn. Trudność polega na tym, że kody będą pojawiały się w sposób losowy, dlatego trzeba na bieżąco obserwować nasze media społecznościowe. Poniżej podajemy linki do nich:

http://news.abcdata.com.pl
http://facebook.com/abcdataPL
https://twitter.com/abcdatapl
https://www.linkedin.com/company/29055/

W razie dodatkowych pytań, piszcie do nas w wiadomości prywatnej na facebooku.

Czas trwania konkursu
Konkurs trwa od 20 listopada 2017 do 1 grudnia 2017.

Kiedy będzie ogłoszenie wyników?
Ogłoszenie wyników nastąpi do 4 grudnia w systemie InterLink.

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.