Zostań właścicielem telefonu przyszłości i wesprzyj WOŚP

Chciałbyś zostać posiadaczem ekskluzywnego, wysadzanego 18-karatowym złotem telefonu, który w plebiscycie Tech Awards 2016 został uznany za największą innowację? Masz na to szansę! Przekazaliśmy, jako jedyny oficjalny przedstawiciel i dystrybutor produktów Xiaomi w Polsce, smartfon Mi MIX na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Możesz go wylicytować, wspierając zbiórkę na szczytny cel!

Wspomniany model jest wykonany z komponentów dostępnych w ograniczonych ilościach, co sprawia, że miesięcznie na rynek trafia tylko 10 000 sztuk. Mi MIX dostępny jest wyłącznie w Chinach, ale Xiaomi zrobił wyjątek i przekazał jeden egzemplarz na aukcje WOŚP. Jest to rozbudowana wersja, wyposażona w 6GB RAM i 256 GB pamięci, w której krawędzie tylnej kamery i czytnika linii papilarnych są pokryte 18-karatowym złotem. Fani nowych technologii będą mogli na własne oczy przekonać się o wyjątkowości smartfona, odwiedzając w dniach 12-15 stycznia warszawski salon Komputronik w CH Wola Park, gdzie będzie on wystawiony.

Przyszłość w dłoni

mimix2Ogromną popularność Mi MIX zawdzięcza futurystycznemu designowi i nowatorskiej technologii. Wyświetlacz smartfona o przekątnej 6.4’’ zajmuje całą przestrzeń aż do górnej i bocznej krawędzi, sprawiając wrażenie telefonu bez ramek. Tak wysoki współczynnik wielkości ekranu do obudowy uzyskano dzięki technologii dźwięku opartej na ceramicznych materiałach piezoelektrycznych. Umożliwiły one zrezygnowanie z tradycyjnej słuchawki i głośnika i wykorzystanie w to miejsce czujnika ultrasonicznego. Do obudowy telefonu wykorzystano również ceramiczne tworzywo, natomiast ekran pokryto szkłem Gorilla Glass 4. Dzięki temu jest bardzo odporny na zadrapania. Mi MIXA wyposażono w ekran o rozdzielczości 1080:2040 FHD, który zapewnia ostrość i wyrazistość obrazów, a także dwie kamery, tylną 16 MP i przednią 5 MP, które pozwalają wykonywać znakomite zdjęcia i kręcić filmy w 4K.

Produkt Xiaomi imponuje ponadto wydajnością i szybką pamięcią, a to za sprawą procesora Qualcomm Snapdragon 821, grafiki Adreno 530 oraz 6 GB RAM. Mi MIX oferuje do tego podwójny slot na karty SIM. Umieszczona w nim bateria 4400 MAh umożliwia intensywne używanie telefonu od rana do nocy.

Zachęcamy do udziału w aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.