Życie w stylu fit – jak się motywować?

Opaski fit i smartwatche to dobry pierwszy krok w kierunku aktywnego, zdrowszego trybu życia. Mierzące nasze postępy i monitorujące zachowanie organizmu, stanowią źródło potrzebnych informacji, a jednocześnie pełnią również rolę motywatora, dzięki któremu łatwiej i bardziej systematycznie realizujemy kolejne cele. Dlatego też coraz większa liczba osób sięga po nie, rozpoczynając regularne treningi.

Gdyby wskazać najważniejsze elementy dobrej opaski fit, to wypadałoby wymienić praktyczność i wygodę. Te niewielkie urządzenia powinny być komfortowe, po chwili noszenia niemal niezauważane przez użytkownika. Muszą też oferować wszystkie niezbędne funkcjonalności, zwłaszcza dzisiaj, gdy początkowe zachwyty związane z ich wprowadzeniem na rynek już opadły, a oczekiwania konsumentów wzrosły. W trend tworzenia takich, spełniających powyższe wymogi, opasek wpisał się m.in. Maxcom, tworząc wielofunkcyjną opaskę sportową FitGo FW11 Light.

Wyposażone w czytelny wyświetlacz OLED 0,93’’, ważące 22 gramy urządzenie doskonale sprawdza się podczas codziennych aktywności i treningów w trudnych warunkach. Bateria o pojemności 80mAh zapewnia mu nawet do 120 godzin działania, a klasa wodoszczelności IPX6 chroni przed działaniem wody, nawet podczas zanurzenia do głębokości 1 metra. Opaskę można łatwo połączyć z dowolnym urządzeniem z systemem Android 4.0 lub nowszym i za jej pomocą odbierać powiadomienia o przychodzących połączeniach telefonicznych lub wiadomościach z portali społecznościowych.

Co mierzy/sprawdza opaska FW11 Light?

– monitoruje sen
– mierzy kroki
– liczy spalone kalorie
– analizuje przebyty dystans
– dokonuje pomiaru saturacji krwi
– ma dynamiczny pulsometrMaxcom Opaski fit

Produkt Maxcom pozwala więc na błyskawiczne sprawdzenie podstawowych parametrów organizmu, zweryfikowanie planu treningowego na dany dzień i wyciągnięcia przydatnych wniosków na przyszłość.

Opaska fit jest coraz częściej wybierana przez konsumentów, którzy chcą zmienić coś w swoim życiu, zadbać o zdrowie i ciało. Stanowi praktyczny prezent. Sama w sobie nie ma mocy, by dbać o regularność treningów użytkownika, ale może zachęcać i motywować do większej, a przede wszystkim regularnej aktywności. Musi tylko spełniać kilka podstawowych warunków, o których napisaliśmy wyżej.

Zachęcamy do odwiedzania serwisu Interlink oraz kontaktu z Opiekunem handlowym, by dowiedzieć się więcej o ofercie i promocjach na opaski fit. A jeśli cenisz współpracę z ABC Data, zagłosuj na nas w plebiscycie EMEA Channel Academy na „Dystrybutora roku Europy Środkowo-Wschodniej”. Twój głos może zadecydować!

ABC_blg_2

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.