Wygraj wyjazd i poznaj dwa oblicza Azji

Azja Południowo-Wschodnia to rejon, który każdy powinien przynajmniej raz w życiu odwiedzić. Bogata historia i kultura Orientu przeplatają się w poszczególnych państwach regionu z nowymi technologiami i nowoczesnością. Te dwie twarze Dalekiego Wschodu poznają zwycięzcy konkursu Lenovo „THINK & WIN – dwa oblicza Azji”.

W połowie października dziewiętnastu laureatów wyruszy do Singapuru, który obecnie uchodzi za jednego ze światowych liderów technologii. Na miejscu przekonają się, jak może wyglądać życie w nowoczesnym mieście i jak bardzo innowacyjne rozwiązania są w stanie ułatwiać codzienne życie ludzi. W ramach wyjazdu zwycięzcy wypoczną też na pobliskiej indonezyjskiej wyspie Bintan. Niegdyś kluczowy ośrodek handlowy, obecnie stanowi atrakcyjny cel wakacyjnych wypraw, gdzie życie toczy się w swoim specyficznym, powolnym tempie.

Zachęcamy do udziału w konkursie, który trwa do 28 września. Co zrobić, by zapewnić sobie szansę poznania z bliska dwóch oblicz Azji? Wystarczy zając czołowe miejsce w jednej z pięciu kategorii, powiązanych z produktami biznesowymi Lenovo. Szczegóły dostępne są w regulaminie w tym miejscu.

Kliknij i dowiedz się więcej!

Dwa-oblicza-Azji

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.