Przedstawiamy doskonałe narzędzia dla naszych partnerów

21 czerwca wysoko w chmurach, w klubie „The View” na 32. piętrze Spectrum Tower w Warszawie,  pokazaliśmy, że wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów biznesowych i indywidualnych, dostarczając nowoczesne narzędzia wyposażone w szereg funkcjonalności. Na naszej konferencji zaprezentowaliśmy uruchomioną platformę ABC Data Cloud i nowe oraz udoskonalone narzędzia e-commerce’owe – m-InterLink oraz Reseller Web.

Na zgromadzonych gościach wrażenie robić mógł nie tylko zapierający dech w piersiach pejzaż Warszawy, ale też przekazywane przez nas informacje. Wydarzenie pozwoliło nam nie tylko przedstawić poszczególne rozwiązania i opowiedzieć o ich kluczowych atutach, ale przede wszystkim pokazać obrany kierunek rozwoju Spółki, która sięga dalej, poza dystrybucję, oferując usługi dopasowane do potrzeb partnerów.

Zaprezentowana platforma ABC Data Cloud umożliwia uproszczenie i uelastycznienie biznesu. Została tak zaprojektowana, aby udostępniać wiele rozwiązań, które mogą być szybko oferowane przez resellerów klientom końcowym w formie pakietów „szytych na miarę”. Zarejestrowani w systemie ABC Data resellerzy zyskują dostęp do szerokiej i zróżnicowanej oferty wirtualnych serwerów, dysków sieciowych, narzędzi do tworzenia własnych aplikacji czy rozwiązań umożliwiających archiwizację i backup danych, analizy oraz planowanie. W ofercie znajdują się także systemy odpowiedzialne za bezpieczeństwo, czy aplikacje typu e-learning i workflow.

Przedstawiliśmy też inne, równie dobrze sprofilowane pod oczekiwania resellerów narzędzia. m-InterLink to zintegrowana z platformą Interlink darmowa aplikacja mobilna, która umożliwia zamawianie elektroniki użytkowej i sprzętu IT w każdym miejscu i o każdej porze, z poziomu smartfonów i tabletów wykorzystujących system operacyjny Android albo iOS.

Z kolei udoskonalona platforma Reseller Web w intuicyjny sposób umożliwia stworzenie własnego sklepu internetowego. Oferuje resellerom m.in. integrację z serwisami aukcyjnymi i sprzedażowymi, dostawcami płatności internetowych lub serwisami porównującymi ceny lub opinie klientów końcowych. Dodatkowo upraszcza proces logistyczny.

Zachęcamy do obejrzenia naszej relacji z wydarzenia, w której o platformie chmurowej oraz narzędziach dla resellerów opowiadają m.in. Prezes Zarządu Ilona Weiss, Wiceprezes Andrzej Kuźniak i Dyrektor Działu Rozwiązań Chmurowych Piotr Skórzyński.

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.