ABC Data Dystrybutorem Roku 2016 produktów Epson

Wyróżnienia otrzymane od producentów mają dla nas szczególne znaczenie. Z tym większą dumą przyjęliśmy nagrodę Dystrybutor Roku 2016, którą otrzymaliśmy na tegorocznym Spotkaniu Partnerów Epson.

Konferencja odbyła się w drugiej połowie września w Hotelu Dr Irena Eris Spa na Wzgórzach Dylewskich i pozwoliła producentowi podsumować rok wzajemnej współpracy z partnerami handlowymi i dystrybutorami. W trakcie wydarzenia Epson przybliżył kluczowe elementy strategii rozwoju, która jest realizowana pod hasłem „Make the switch”, a także zaprezentował nowości produktowe i poprowadził warsztaty szkoleniowe, omawiając najważniejsze cechy urządzeń ze swojego portfolio.

Ważnym punktem wydarzenia było uroczyste wręczenie nagród dla najlepszych partnerów. Epson uhonorował m.in. ABC Data, która zanotowała największy wzrost procentowy sprzedaży rok do roku. To wyróżnienie to efekt wspólnego wielkiego wysiłku, który podejmujemy wraz z firmą Epson, by rozwijać sprzedaż. Umacniając naszą współpracę, możemy realizować wspólne cele biznesowe i osiągać kolejne sukcesy – powiedział Dariusz Płaksa, Product Manager ABC Data, który odebrał nagrodę z rąk Krzysztofa Modrzewskiego, National Sales Managera Epson.

Tytuł Dystrybutora Roku 2016 jest dla nas zachętą do dalszego wytężonego działania. Dziękujemy! 

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.