ABC Data po raz kolejny najlepszym dystrybutorem OKI w Polsce!

Podczas tradycyjnego, organizowanego przez OKI cyklicznego spotkania dla wiodących Partnerów, ABC Data została uhonorowana tytułem „Dystrybutora Roku OKI 2017 w Polsce”. To już kolejna nagroda przyznana nam w uznaniu doskonałych efektów sprzedaży urządzeń drukujących i materiałów eksploatacyjnych marki OKI.

ABC Data i OKI współpracują ze sobą od piętnastu lat. W tym czasie wyrobiliśmy sobie opinię prawdziwego znawcy rozwiązań OKI i zdobyliśmy pozycję wiodącego dostawcy sprzętu tej marki w naszym kraju. Doświadczenie procentuje, czego dowodem jest przyznany nam ponownie tytuł „Dystrybutora Roku OKI w Polsce”. Nagrodę, w imieniu spółki, odebrał na tegorocznym spotkaniu SHINRAI w Iławie Dominik Rauk, A-Brand Director w ABC Data.

ABC_Data_Dystrybutor_Roku_OKI_2Sprzedaż rozwiązań OKI rozpoczęliśmy w 2003 roku. Od tego czasu przeszliśmy przez wszystkie etapy współpracy producent-dystrybutor. Dzięki temu dziś jesteśmy partnerami, którzy wspólnie kreują najlepszą ofertę na rynku – komentuje Dominik Rauk, A-Brand Director w ABC Data – Dokładamy starań, aby rozwiązania OKI trafiały do jak najszerszej grupy odbiorców biznesowych i wszystkich, którzy potrzebują profesjonalnych urządzeń drukujących oraz systemów zarządzania wydrukiem. Kolejny tytuł „Dystrybutora Roku OKI” pokazuje, że odnosimy w tym obszarze realne sukcesy – dodaje.

OKI to wiodący producent szerokiej gamy profesjonalnych urządzeń drukujących i materiałów eksploatacyjnych. Firma oferuje również oprogramowanie oraz szereg usług związanych z zapewnieniem optymalizacji druku i obiegu dokumentów.

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.