ABC Data podwójnym „IT Championem”!

Podczas uroczystej Gali branżowy magazyn i portal IT Reseller przedstawił laureatów plebiscytu „IT Champion 2018”. Dwie najważniejsze nagrody z obszaru dystrybucji IT trafiły do Grupy Kapitałowej ABC Data!

We wtorkowy wieczór 12 czerwca w warszawskim klubie Hard Rock Cafe, na gali „Mistrzowie nowych technologii – IT Champion 2018”, zebrało się grono najważniejszych przedstawicieli polskiej branży IT. Podczas gali wręczono nagrody dla laureatów plebiscytu „IT Champion 2018”. Jedna ze statuetek, z tytułem „Dystrybutora Roku”, powędrowała do ABC Data, a w imieniu spółki odebrał ją Andrzej Kuźniak, wiceprezes zarządu ABC Data.

– Nie mam wątpliwości, że ta i inne nagrody, które regularnie otrzymujemy, są pochodną wkładu, który podczas niemal już trzydziestu lat swojej działalności ABC Data wniosła na rzecz rozwoju rynku IT oraz firm resellerskich w Polsce. Od lat wyznaczamy trendy i wspieramy współpracujące z nami Firmy. I będziemy to robić w dalszym ciągu, bo to właśnie Partnerzy i Klienci są dla nas najważniejsi – przekonuje Andrzej Kuźniak – Nasza firma doskonale zna kanał resellerski w Polsce i w krajach regionu CEE, a tworzące go firmy świetnie znają ABC Data. Klienci doskonale wiedzą, że mogą na nas liczyć w każdej sytuacji. Nie ma tu znaczenia wielkość firmy, bo w ABC Data liczą się zarówno najmniejsi, jak i najwięksi. Takie podejście procentuje – dodaje wiceprezes zarządu ABC Data.

Z kolei tytuł i statuetka „IT Championa 2018” w kategorii „Dystrybutor z wartością dodaną VAD” trafiły do S4E. Spółka ta stanowi „VAD-owe ramię” ABC Data i jest jednym z wiodących polskich dystrybutorów z wartością dodaną. W imieniu spółki nagrodę odebrał członek zarządu S4E – Arkadiusz Możdżeń.

Tym samym, podczas wieczoru „IT Championów” dwie najważniejsze nagrody w obszarze dystrybucji trafiły do Grupy Kapitałowej ABC Data. To najlepsze potwierdzenie pozycji Grupy w polskiej branży IT, a także zaufania i szacunku, jakimi darzą nas zarówno klienci, jak też przedstawiciele branżowych mediów. Dziękujemy!

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.